Ru
Bakı
USD
EUR
GBP
RUB

UEFA Avropa Liqasının üçüncü təsnifat mərhələsinin bugünkü oyunları

news photo

08.08.2019 14:39 // İdman

Avqustun 8-də UEFA Avropa Liqasının üçüncü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək.

Youthportal.az xəbər verir ki, Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi “Neftçi” İsrailin “Bney Yehuda” klubu ilə qarşılaşacaq.

Türkiyə klublarından “Trabzonspor” və “Yeni Malatyaspor” ilk oyunlarını səfərdə keçirəcəklər. “Trabzonspor” Çexiyanın “Sparta”, “Yeni Malatyaspor” isə Serbiyanın “Partizan” komandaları ilə üz-üzə gələcəklər.

Gün ərzində keçiriləcək digər oyunlar aşağıdakılardır:

“Astana” (Qazaxıstan) – “Valletta” (Malta);

“AEK” (Kipr) - “Gent” (Belçika);

“Pünik” (Ermənistan) - “Vulverhempton” (İngiltərə);

“Sparta” (Çexiya) - “Trabzonspor” (Türkiyə);

“Universitatea” (Krayova, Rumıniya) – “AEK” (Yunanıstan);

“Brondbü” (Danimarka) - “Braqa” (Portuqaliya);

“Ventspils” (Latviya) – “Vitoriya” (Portuqaliya);

“Şerif” (Moldova) – “AİK” (İsveç);

“Hoqesun” (Norveç) – “PSV Eyndhoven” (Hollandiya);

“Malmö” (İsveç) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina);

“Mariupol” (Ukrayna) - “Alkmaar” (Hollandiya);

“Mölde” (Norveç) - “Aris” (Yunanıstan);

“Thun” (İsveçrə) - “Spartak” (Moskva, Rusiya);

“Feyenoord” (Hollandiya) – “Dinamo” (Gürcüstan);

“Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Strasburq” (Fransa);

“Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “TNS” (Uels);

“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – “Suduva” (Litva);

“MOİK” (Bolqarıstan) - “Zarya” (Ukrayna);

“Antverpen” (Belçika) - “Viktoriya” (Çexiya);

“Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – “BATE” (Belarus) ;

“Düdelanj” (Lüksemburq) – “Nomme Kalyu” (Estoniya) ;

“Riyeka” (Xorvatiya) – “Aberdin” (Şotlandiya) ;

“Midtyulland” (Danimarka) - “Qlazqo Reyncers” (Şotlandiya);

“Norçepinq” (İsveç) - “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail);

“Vadus” (Lixtenşteyn) - “Ayntraxt” (Almaniya);

“Styaua” (Rumıniya) - “Mlada Boleslav” (Çexiya);

“Austriya” (Vyana, Avstriya) – “Apollon” (Kipr);

“Lütsern” (İsveçrə) - “Espanyol” (İspaniya);

“Partizan” (Serbiya) - “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə);

“Legiya” (Polşa) - “Atromitos” (Yunanıstan) ;

“Torino” (İtaliya) - “Şaxtyor” (Belarus).

 

Digər xəbərlər

Xəbər lenti

“Manqurt” nümayiş ediləcək

Sabah Bakıda 38 dərəcə isti olacaq

Yüksək balla Aİİ-ni seçdi

Atəşkəs 20 dəfə pozulub

Bizə qoşulun

facebook
facebook
facebook
Gənclər Paytaxtı
Salto Youth
Tehsil Nazirliyi