Ru
Bakı
USD
EUR
GBP
RUB

Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq

news photo

09.08.2018 13:05 // İdman

Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.

Youthportal.az xəbər verir ki, ikinci oyun günündə 35 qarşılaşma baş tutacaq. Türkiyənin "Beşiktaş" və "Başakşehir" klubları da ilk oyunlarını keçirəcəklər.

Hər iki komandanın oyunu doğma meydanda təşkil olunacaq. "Beşiktaş" Avstriyanın LASK, "Başakşehir" isə İngiltərənin "Bernli" klubu ilə üz-üzə gələcək.

Bu gün həmçinin "Qarabağ"ın potensial rəqibləri də münasibətlərinə aydınlıq gətirəcək. Ağdam təmsilçisi Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində BATE səddini keçə bilməsə, Avropa Liqasının pley-off mərhələsində “Şerif” (Moldova) – “Valyur” (İslandiya) cütünün qalibi ilə qarşılaşacaq.

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

7 avqust

“Pyunik” (Ermənistan) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 0:0

8 avqust

18:00. UFA (Rusiya) – “Proqres” (Lüksemburq)

20:00. “Spartak” (Latviya) – “Suduva” (Litva)

20:00. “Alaşkert” (Ermənistan) – ÇFR (Rumıniya)

20:00. “Hapoel” (Hayfa, İsrail) – “Atalanta” (İtaliya)

20:30. “Leyptsiq” (Almaniya) – “Universitatya” (Rumıniya)

21:00. “Mariupol” (Ukrayna) – “Bordo” (Fransa)

21:00. “Siqma” (Çexiya) – “Kayrat” (Qazaxıstan)

21:00.“Dinamo” (Minsk, Belarus) – “Zenit” (Rusiya)

21:00. “Şturm” (Avsriya) – AEK (Kipr)

21:00. “Trençin” (Slovakiya) – “Feyenoord” (Hollandiya)

21:00. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) – “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

21:00. “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) – APOEL (Kipr)

21:00. “Torpedo” (Gürcüstan) – “Kukesi” (Albaniya)

21:00. “Şerif” (Moldova) – “Valyur” (İslandiya)

21:00. “Apollon” (Kipr) – “Dinamo” (Brest, Belarus)

21:20. “Yagelloniya” (Polşa) – “Gent” (Belçika)

21:45. “Norşellann” (Danimarka) – “Partizan” (Serbiya)

21:45. MOİK (Bolqarıstan) – “Kopenhagen” (Danimarka)

22:00. “Vitess” (Hollandiya) – “Bazel” (İsveçrə)

22:00. “Genk” (Belçika) – “Lex” (Polşa)

22:00. “Olimpiakos” (Yunanıstan) – Lütsern (İsveçrə)

22:00. “Olimpiya” (Sloveniya) – HİK (Finlandiya)

22:00. “Beşiktaş” (Türkiyə) – LASK (Avstriya)

22:00. “Başakşehir” (Türkiyə) – “Bernli” (İngiltərə)

23:30. “Zarya” (Ukrayna) – “Braqa” (Portuqaliya)

22:45. “Hibernian” (Şotlandiya) – Mölde (Norveç)

22:45. “Spartak” (Serbiya) – “Bröndbü” (Danimarka)

22:45. “Sarsporq” (Norveç) – “Rieka” (Xorvatiya)

22:45. “Reyncers” (“Şotlandiya”) – “Maribor” (Sloveniya)

22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) – “Rusenborq” (Norveç)

22:45. TNS (Uels) – Müdtyullann (Danimarka)

22:45. “Hayduk” (Xorvatiya) – “Styaua” (Rumıniya)

23:00. “Legiya” (Polşa) – “Düdelanj” (Lüksemburq)

23:05. “Slovan” (Slovakiya) – “Rapid” (Avstriya)

23:45. “Sevilya” (İspaniya) – “Jalgiris” (Litva)

Digər xəbərlər

Xəbər lenti

Cüdoçumuz Belarusda çempion oldu

19 avqustda gözlənilən hava şəraiti

Bizə qoşulun

facebook
facebook
facebook
Gənclər Paytaxtı
Salto Youth
Tehsil Nazirliyi